Tytuł Bloga
Identyfikacja suknie wieczorowe na niezliczone okazje

Doświadczeni kupujący zawsze szukają sposobu na zaoszczędzanie pieniędzy bez uszczerbku dla ich standardów. To staje się jeszcze bardziej wyzwaniem, gdy szukasz fantazyjnej sukni. Inteligentne kobiety zmaksymalizować wykorzystanie cokolwiek kupić. Identyfikacja suknie wieczorowe dla niezliczonych okazjach jest najistotniej okazja-polowanie narzędzie.

 

Czy kupujesz naczynia zamiast ręczników papierowych? Czy umyć plastikowe pojemniki Deli i używać ich jako Tupperware? Oczyścić słoiki galaretki i sos spaghetti i używać ich jako klasy pitnej?

 

Jeśli tak, to Wskazówka jest aż do alei. Podstawowym założeniem jest, dlaczego kupić coś można używać tylko raz? I dlaczego odrzucić coś można użyć wielokrotnie? Jeśli zastosujesz tę końcówkę do zakupów sukni, zaoszczędzisz pakiet.

 

Czy szukasz czegoś do noszenia na wesele, premiera filmu, lub do opery, jedna sukienka po prostu może zrobić. Wybierz mądrze i rozważyć pewne elementy estetyczne zespołu. Można uciec z noszenia go do trzech różnych zdarzeń, a następnie niektóre.

Kolor/druk

 

Kolor jest elementem, który może pigeonhole projekt jako tylko noszone do jednego rodzaju zdarzenia. Jeśli trzymać się pewnych kolorów, nie będzie działać na ten problem. Podczas gdy jasnożółty lub kwiatowy strój wydruku może wyglądać bajecznie na weselu, to będzie wyglądać dziwne w operze.

 

Szary i/lub srebrny są uniwersalne barwy zdarzenia. W przeciwieństwie do wszystkich czarnych lub białych, będą pracować na weselu. I jeszcze, są one nadal ciemne i bogate wystarczy nosić do teatru też.

 

Cięcia

 

Cut jest elementem, który może również kategoryzować zespół jako ściśle odpowiednie dla tylko jednego rodzaju wycieczka. Na przykład, bardzo niski krój dekoltu lub pleców będzie mile widziany na premierze filmu, ale nie na weselu. Podobnie, ciasno dopasowana hip-Hugger może wyglądać nieco zbyt kanciasty na Broadwayu.

 

Cokolwiek wybierzesz, powinno być luźne dopasowanie z pełnym pokryciu. Z pewnością może mieć seksowną sylwetkę, ale jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z zakupu, wybierz suknie wieczorowe, które są 5, w śmiały skali 1-10.

 

Długość

 

Podobnie jak cięcie, dramatyczna długość może ograniczyć użyteczność stroju. Zbyt krótka może być nie-nie jedna noc. Zbyt długo może być UH-UH następnego. Strzelać do tuż nad kolanem i Twój wygląd powiedzie się wszędzie.

 

Cena

 

Wiesz, że mówiąc:  "musisz wydać pieniądze na zarabianie pieniędzy? " Czy słyszałeś ten jeden- "musisz wydać pieniądze teraz, aby zaoszczędzić pieniądze później "?

 

Zapłać przyzwoitą cenę za dobrze wykonany przedmiot teraz, i będzie trwać wystarczająco długo, aby uzyskać jak najwięcej z niego. Masz zamiar nosić, że dziecko w całym mieście, rok po roku, ale nie chcesz, aby wyglądać jak to.

 

Basix styl #D5306A jest dobrym przykładem wszystkich tych elementów w pracy w jednym projekcie. To szary i srebrny, bez ramić, ale z klasycznym, most-Cut dekolt. Spada tuż nad kolanem. I to działa około $390.

 

Suknie wieczorowe jak to będzie zarabiać na wadze w uniwersalności czasu po czasie!

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości kjolerdkaftenkjolercocktailkjoler onlinebrudepigekjolerbillige dimissions kjoler Licznik odwiedzin: 16